Mutluluk Kaynağı Aşırı Pratik Tatil Turları

0
shares
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Google+ Paylaş
LinkedIn Paylaş
Pinterest Paylaş
StumbleUpon Paylaş
+
Bu Nedir?

Uzun zamandır tatile çıkmak istiyorsunuz ama hangi tarihte tatil yapacağınıza karar veremiyor musunuz? Belki de tarihleri çoktan belirlediniz ama uçak bulmak, otobüs bileti almak, otel tutmak ,gezilecek yerleri öğrenmek gibi tatil öncesi işlemleri yapmaya mı üşeniyorsunuz… Hatta belki yemek konusu da aklınıza takılıyor olabilir; hiç bilmediğiniz bir yerde ne yenir ne yenmez, hangi mekan iyi hangisi değildir, en leziz yemekler hangi şefin mutfağından çıkar gibi sorular aklınızı kurcalıyor olabilir…

Tatile çıkmak harika birşey ama mükemmel bir tatil geçirmek için her detayı düşünmek,bütün işlemleri aksaklık yaşamadan tamamlamak oldukça zor olabiliyor. Sizi çok iyi anlıyorum. İşte tatil turları tam bu noktadaimdadınıza yetişiyor! İster yurt içi tatili yapmak isteyin, ister yurt dışı… İster tarihi gizemlerin peşinden gidin, ister kültür turizminin bir parçası olmak isteyin, ister dünyanın en mükemmel plajlarında deniz ve güneşin tadını çıkartmak isteyin; tatil turları tüm işlemleri sizin için tamamlarken size kalan tek şey keyifle bavul hazırlamak oluyor.

Tatil Yaparken Bütçeniz de Sarsılmasın: En Uygun Tatil Turları Tatil turları sizin için en ideal planı yapar.

Gezilecek yerlerin merkezindeki otellerle anlaşır, en kaliteli hava yolu şirketlerinden uçak biletinizi ayarlar, müze giriş biletinizi alır, havaalanı ve liman vergilerinizi öder, Michelin yıldızlı restoranlara rezervasyon yapar, yerel rehber ve profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti sağlar. Hatta tercihinizi Prontotour’dan yana kullandıysanız özel servis araçları sizi evinizden alıp havalimanına götürür, tatil dönüşünde de havalimanından evinize bırakır. Arka planda tüm bu işlemlerin hazırlığı yapılırken size düşen tek şey turun başlayacağı günün gelmesini beklemek. Tatil turlarına erken rezervasyon yaptırarak tatil masrafınızı büyük oranda düşürebilirsiniz.Tatilin keyfini çıkarırken hiçbir aksaklıkla karşılaşmayacağınızı bilmek gerçekten harika bir duygu.

Tatil Turları: Her İsteğinizi Karşılayan Tatil Fırsatları

Ölüler Bayramı’nda Meksika’da olmak ister misiniz? Yerel halkın zombi makyajlarıyla sokaklaradökülmesi, birbirinden ürkütücü performanslar sergileyerek koca bir ülkeyi adeta açık hava korkusinemasına dönüştürmesine tanık olmak eşsiz bir deneyim. Peki ya gemilerle aranız nasıl?Viking Mitolojisi’nin izlerini takip edebileceğiniz, sonsuz maviliğin kollarında sonsuz özgürlüğüdeneyimleyeceğiniz gemi yolculukları da tatil turları arasında yer alıyor. Dört mevsim boyunca, dünyanın her köşesine ulaşmanızı sağlayan tatil turları uygun ücretleriyle de dikkat çekiyor.

Kültür Turizminin Doruğu Yurtiçi Turları

Dört yanı denizlerle çevrili cennet ülkemizde gezilecek görülecek o kadar çok yer var ki tamamı bir ömüre sığmaz. Her mevsimde dünyanın her ülkesinden sayısız turist çeken ülkemizi keşfetmek, kültürüne vakıf olmak; Osmanlı’dan Bizans’a, Büyük Selçuklu İmparatorluğu’ndan Hititler’e kadar bu coğrafyada yaşamış olan dünyanın en büyük devletlerinden miras kalan tarihi eserleri incelemek…Anadolu’nun kültürel zenginliğini anlatmaya kelimeler yetmiyor.

Efes Antik Kenti’ni görmeden, Ölüdeniz’in sularında yüzmeden, Nemrut Dağı’nın tüyler ürperten atmosferini solumadan, Karadeniz’in yemyeşil doğasına karışmadan olmaz. Çok şey kaçırırız. Coğrafyamızın her köşe başında ayrı bir tarih yatıyor ve yurtiçi tatil turları yurdun her bölgesine erişmenizi sağlıyor.

Ufkunuzu Açacak Yurtdışı Turları

Masal şehir Prag’ın sokaklarında adımlamak, aşıklar şehri Paris’te konaklamak, romantik bir balayıgeçirmek için nefes kesen tropikal adalara uçmak… Tatil turları ile yurt dışına çıkma hayaliniz hiç olmadığı kadar kolay ve hesaplı. Farklı kültürler görmek, farklı yaşantılara tanık olmak, Tayland’daki bir çocuğun da aynı sizin çocuğunuz gibi gülümsediğini görmek insan ruhuna iyi geliyor. Profesyonel rehberler eşliğinde yapılan tatil turlarının tadı damağınızda kalacak.

Gezegenimizin en harika noktalarına ulaşmak, dünyanın en iyi lezzetlerini yerinde denemek yurtdışı turları ile mümkün. İster yurt içinde olsun, ister yurt dışında; hayal ettiğiniz her sokak, tadına bakmak istediğiniz her yemek, deneyimlemek istediğiniz her tecrübe Prontotour tatil turları ile yanı başınızda! Prontotour’un web sitesini ziyaret ederek kendinize en uygun tatil turunu seçebilirsiniz.

Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Google+ Paylaş
LinkedIn Paylaş
Pinterest Paylaş
StumbleUpon Paylaş
+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe