İki Yıldır Çok Severek Gittiğim : Space Day Spa

0
shares
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Google+ Paylaş
LinkedIn Paylaş
Pinterest Paylaş
StumbleUpon Paylaş
+
Bu Nedir?

İstanbul’da yaşamak ve çalışmak insanın tüm enerjisini emebiliyor bu yüzden biz İstanbulluların rahatlayıp şımartılmaya fazlası ile ihtiyacı var diye düşünüyorum. Yani aslında iki haftada bir masaja gitmek için ana bahanem bu. 🙂  İkinci bahanem de düzenli spor yaptığım için arada kaslarıma masajın iyi gelmesi. Sizler de bahanelerinizi yarattıysanız hazırız. Son iki yıldır çok severek gittiğim Bağdat Caddesi üzerinde Şaşkınbakkal’a yakın Space Day Spa‘dan bahsetmek istiyorum dostlar.

Kapıdan adımınızı atar atmaz ; koyu mavi renkteki aydınlatma sizi şehrin karmaşa ve gürültüsünden çok çok uzağa götürüyor. Trafik gürültüsü, araba kornaları.. hepsi yavaşça geri planda kalıp kayboluyor. Aklınızdaki tek düşünce “Acaba hani masajı seçsem?” oluyor. Aslında bu kolay bir seçim olmayacak çünkü tam tamına 21 çeşit masaj var. Thai, Aroma Terapi, Derin Doku veya Bali gibi klasiklerden birini seçebilir ve sonu gelmek bilmeyen listeye göz atabilirsiniz. Benim favorim vücuttaki her ağrıyan kası tek tek rahatlanan Bali masajı. Bir de yogaya başladıktan sonra biraz esneten, masaj terapistlerinin kolumu bacağımı esneklik anlamında zorladığı bir varyasyonu var. Onu da çok seviyorum. 🙂 İkinci bir favorimse aroma terapi ve kesinlikle hindistancevizi kokusu seçeneği.

IMG_4865

Sevdiceğinizi de şımartmak isterseniz; çift odasına rezervasyon yapabilirsiniz. Masajınız bittikten sonra; yeşil çay içerek dinlenme odasında biraz uzanarak zen’ininiz keyfini biraz daha sürmenizi şiddetle tavsiye ederim. Ben burdan her çıktığımda güneş ışınları daha da sıcak, renkler daha canlı, hayat daha mutlu geliyor gözüme. Normalde hiç gitmediğim ve sevmediğim Bağdat Caddesi bile o kadar kötü gelmiyor. 🙂 Hemen güzel kokan bir demet çiçek alıp evin yolunu tutuyorum. Özellikle Pazar öğleden sonra masaj yaptırınca haftaya çok rahat bir geçiş ve güzel bir başlangıç oluyor. Gerçekten de “Pazartesi Sendromu”nu öldüren masaj var. Şiddetle tavsiye ederim.

IMG_4852

IMG_7406 IMG_4852

Space Day Spa – http://www.spacedayspa.com/ Email: info@spacedayspa.com

Bağdat Caddesi Çubukçu Apt. No: 333 Kat:3 Daire :5-6

Telefone:0216 467 07 82 – 0126 467 07 85

Spa Masajları Fiyat Aralığı: 110 TL to 130 TL

Çalışma Saatleri: Haftaiçi ve Cumartesi: 10 :00 to 7:30

                              Pazar : 11:00  to 7:30

Not: çoklu paket alım yaparsanız çeşitli indirim kampanyaları oluyor, arada sorup takip etmek lazım. Biz en son kampanyadan 100 TL’ye aldık.

Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Google+ Paylaş
LinkedIn Paylaş
Pinterest Paylaş
StumbleUpon Paylaş
+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe