Duymayan Kalmasın Sabiha Gökçen Araç Kiralama İçin Enterprise Sizi Bekliyor

0
shares
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Google+ Paylaş
LinkedIn Paylaş
Pinterest Paylaş
StumbleUpon Paylaş
+
Bu Nedir?

Enterprise, tüm dünyada olduğu gibi İstanbul’da da araç ihtiyacınızı karşılamak için birbirinden farklı pek çok otomobil sunuyor. İstanbul’un pek çok farklı noktasında ofisi bulunan Enterprise, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda da hizmet veriyor. Yurt içi veya yurt dışı uçuşlarından sonra aracınız hazır ve sizi bekliyor! Nereden gelirseniz gelin, Enterprise hizmetlerine daha Sabiha Gökçen Havalimanı’na inmeden ulaşabilirsiniz. Online rezervasyon ile beğendiğiniz otomobili seçebilirsiniz. Böylece uçaktan indiğinizde çok daha hızlı bir şekilde aracınıza kavuşabilirsiniz. Rezervasyonunuz olmasa dahi uçaktan indikten sonra da Sabiha Gökçen rent a car için Enterprise ofisine gelebilirsiniz. Halihazırda bulunan farklı araçlardan birini seçebilirsiniz.

Araç Kiralama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sabiha Gökçen araç kiralama hizmetinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar var. Bunların başında kiralama şirketi gelir. Araç kiralayacağınız şirketin güvenilir olması gerekir. Araç kiralama konusunda profesyonel olmayan bir şirket, hem aracı alırken hem de teslim ettikten sonra kötü deneyimler yaşamanıza sebep olabilir. Araç kiralama konusunda köklü bir geçmişe sahip olan ve tanınan bir firma bu noktada daha güvenilir olacaktır. Enterprise, 1957 yılından beri faaliyet gösteren bir firmadır. Dünyanın 85 ülkesinde faaliyet gösteren Enterprise, küresel bir firma konumundadır ve dünya genelinde 9 bin ofisi vardır! Enterprise Sabiha Gökçen araç kiralama şirketleri arasında köklü bir marka olarak ön plana çıkar.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise araçta bir hasar olup olmadığıdır. Aracı teslim almadan önce, şirket çalışanı ile birlikte aracın hem içine hem de dışına göz atın. Şirket çalışanı herhangi bir hasarı gözden kaçırırsa, bunu ona bildirin. Hasar kontrolünün dışında, sözleşmeyi iyi okumanız da size fayda sağlar. Günlük kilometre limiti gibi kısıtlamaların olup olmadığına dikkat edin. Böylece araç kiralarken ya da aracın teslimi sırasında daha fazla memnuniyet elde edebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Araç Kiralama Seçeneklerinde Dilediğiniz Aracı Seçin!

İstanbul’u karış karış gezmek için en kolay yöntemlerden biri araç kiralamak. Şehirde bulunan tarihi mekanlara ve doğal güzelliklere otomobille çok daha kolay ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Enterprise’ın Sabiha Gökçen Havalimanı araba kiralama filosu oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Şirketin listesinde bulunan B segmenti araçlar, daha ekonomik seçenekler arayan müşterilere hitap eder. B segmentinde hem sedan hem de hatchback modeller bulunur. Daha büyük boyutlara sahip bir araç isteyenler arasındaysanız C segmenti araçlar da Enterprise listesinde yer alır. Aracında konfor ve lükse önem verenler için D sınıfı ve daha üst sınıfta bulunan araçlar da bulunur. Enterprise, yerden yüksek olmayı seven müşterileri için Crossover ve SUV modellerini sunar.

Sabiha Gökçen araç kiralama hizmeti kapsamında, araçlarda benzinli ya da dizel seçenekleri de listede yer alır. Ayrıca, otomatik şanzıman ya da manuel şanzıman seçeneklerinden herhangi birini seçebilirsiniz. Meraklılarına hemen söyleyelim: Filoda ayrıca oldukça özel bir otomobil bulunuyor: Jaguar I-Pace! Jaguar I-Pace, elektrik motoruna sahip bir otomobil. Ebatları itibarıyla SUV sınıfında yer alıyor. Son yıllarda giderek popüler olan elektrik teknolojisi ise onu özel yapıyor. Dünyada çok az kişi elektrikli otomobil kullanmayı deneyimleyebiliyor. Elektrikli otomobiller Türkiye’de oldukça pahalı olsa da, Enterprise ile bu tecrübeye ulaşmak daha makul seviyelere geliyor. Sabiha Gökçen ofisinden Jaguar I-Pace modelini kiralayarak elektrikli ve lüks otomobil kullanma deneyimini yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olan araç Enterprise şubelerinde sizi bekliyor, web sitesine göz atın, dilediğiniz araca zahmetsizce ulaşın; zaman kazanın!

Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Google+ Paylaş
LinkedIn Paylaş
Pinterest Paylaş
StumbleUpon Paylaş
+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe