Seyahat Planlanlamada Hepsi Bir Arada: Uçak, Otel ve Araç Kiralama İçin Kolay Yolculuk

0
shares
Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Google+ Paylaş
LinkedIn Paylaş
Pinterest Paylaş
StumbleUpon Paylaş
+
Bu Nedir?

Pazar sabahları geç uyanıp kocaman bir kahvaltı yaptıktan sonra benim milli sporum seyahat planlamak. Türlü websitelerini açıp, gitmek istediğim farklı farklı yerlere hayali planlar çıkarmak. Böylece radarımda olan farklı lokasyonların aşağı yukarı bütçelerini çıkarıyorum ve seçenekler arasından gelecek seyahatletimi planlıyorum. Hatta işi abartıp bu planları ülke bazında excel olarak da bilgisayarda tutuyorum! Bazen de yazı da ekleyip sizlerle paylaşıyorum. (bkz: Güvenli Ortadoğu Seyahati Planlama Notları) Benim için seyahat planlamak bir hayal tarzı, bir spor türü. ?

Ancak konu seyahat planlama olunca üşendikçe üşenip, erteledikçe erteleyen bir grup da var. Biliyorum. Aslında çok da haksız sayılmazlar. Yok efendim uçak bileti için 8789475 tane farklı havayolu internet sitesine gir. Hepsinin birbirinden farklı ara yüzlerinde istediğin tarihlere ve alternatiflere bak. Bilet işi olacak gibiyse konaklama için en az iki üç yere gir bak. Bir de aynı konaklama seçeneği için farklı fiyatlar çıkmasın mı?! Şimdiden önünde en az 10 adet tab açılı seyahat planama-zedemiz bir de araba kiralama için bir kaç büyük firmanın websitesini de açıyoooor… Derken sinirlerip bir delirme anında her şeyi kapatıyor! (#truestory) Ve Sahne!

Bi’ ÖNERİM VAR:

O zaman en seyahat severinden, planlama konularında en darlananına kadar herkesin işine yarayacak bir önerim var: kolayyolculuk.comSadece tek bir (rakamla 1) websitesine girerek hem uçak, varsa ara uçuşlar, konaklama ve araç kiralama işini halledebiliyorsunuz. Hemen siteye girin güzelce bir karıştırın. Hafta sonu kahvaltıları sonrası tek bir websitesinden kahve eşliğinde seyahat planlamaya devam! Ben bu aralar Mardin, İzmir ve Karadeniz bakıyorum. Siz nereleri planlıyorsunuz?

Bir de sağolsunlar bir güzellik yaptılar instagram üzerinden kolayyolculuk.com’dan yurtiçi uçak bileti satınalmak için 300 TL’lik puanı siz okuyucularıma çekilişle vermem için hediye ettiler. Alacağınız bilet 300 TL altında olursa ek bir ödeme yapmadan satın alıyorsunuz. Üzerinde ise toplam fiyat üzerinden 300 TL indirim yapılıyor. E daha ne olsun. Haydi herkesi instagram sayfama çekilişe bekliyorum.

Yurt içi uçak biletini https://www.kolayyolculuk.com/yurtici-ucak-bileti sayfasından en görüntüleyebilirsiniz.

Türkiye içinde nerelere gidelim derseniz..şu sıralar top 3 önerim: Adıyaman, İzmir ve İstanbul. Bu şehirlerle ilgili gezi & keşif önerilerimi üzerlerine tıklayarak okuyabilirsiniz.

300 TL’lik bilet çekilişi için instagram postuna aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz:

View this post on Instagram

✈️?Çekiliş zamanııı ?✈️Hem de gezmeli ve keşfetmeli çeşidinden ? ✈️Sizlere uçak bileti, otel ve araba kiralama işini tek bir yerde birleştiren @kolayyolculuk ile uçak bileti almanız için bir hediyemiz var ✈️15 Ekim tarihine kadar, yurt içi uçak biletlerinde kullanılmak üzere 300 TL değerinde uçak bileti hediyemiz var ✈️300 TL ve altındaki uçak biletleri için herhangi bir ücret ödemiyor kazanan ✈️300 TL üzeri uçak biletleri alımlarında ise bilet fiyatınıza 300 TL indirim uygulanıyor ✈️Hediye çekilişini kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit ve şöyle ✈️bu fotoğrafı beğenmek ✈️beni ve @kolayyolculuk hesaplarınj takip etmek ✈️bu fotoğrafın altına 1 arkadaşınızı etiketlemek ✈️Farklı arkadaşlarınızı etiketleyerek birden çok defa başvurabilirsiniz ✈️Çekiliş sonuçlarınızı 23 Eylül Pazar akşamı storyden video ile duyuracağım… haydi o zaman #cabincrewslidesarmedandcrosscheck #✈️

A post shared by Zeynep Cansoylu (@zeyneppcans) on

Şimdi söz sizde..Kolayyoluculuk.com’u bilenler ve deneyenler kimler? Düşünceleriniz nelerdir? Yakın zamanda nerelere seyahat planları var? Mutlaka yorum bırakın.. =) 

ps: seyahatlerimi, seyahat planlarımı merak edenleri profilimde gün gün sabitlediğim instagram hikayelerime beklerim.. instagram: zeyneppcans

Facebook Paylaş
Twitter Paylaş
Google+ Paylaş
LinkedIn Paylaş
Pinterest Paylaş
StumbleUpon Paylaş
+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe